Hak Sanayici ve İş Adamları Derneği (HAKSİAD) Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır İl Başkanı Selahattin Güneş bayram mesajı paylaştı

Hak Sanayici ve İş Adamları Derneği (HAKSİAD) Genel Başkan Yardımcısı ve Diyarbakır İl Başkanı Selahattin Güneş ise paylaştığı bayram mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Rabbim, Filistin halkının lehine olacak şekilde tüm ümmetle beraber bir bayram yaşamamızı nasip eder inşallah”

“Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni de içinde barındıran mübarek Ramazan ayını ibadet, sadaka ve dualarla dolu dolu ama Gazze’den dolayı da buruk yaşadık. Allah, hepimizin tuttuğu oruç ve yaptığı ibadetleri kendi katında kabul edip ecrini hem bu dünyada hem ahirette versin inşallah. Ramazan Bayramı’nın, ekonominin hızla düzeldiği, enflasyonun tek haneli rakamlara düştüğü, dövizin artmayıp sabit kaldığı, halkın alım gücünün ve onurlu insan düzeyinde yaşayacağı, şartların oluşmasına da vesile olmasını diliyorum.”

Güneş, “Bu yıl yine coğrafyamıza yakın mazlum, mustazaf, mahrum Filistin-Gazze ile dünyadaki güçlü devletleri yanına alan zalim ve soykırımcı israil barbarlığını görüyor ve yaşıyoruz. Rabbim tez zamanda Filistin halkının lehine olacak şekilde bu katliamı sonuçlandırıp tüm ümmetle beraber bir bayram yaşamamızı nasip eder inşallah. Tüm ümmetin Mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, hasseten Filistin’in ve Gazze’nin kurtuluşuna vesile olmasını Rabbimizden niyaz ediyorum.” diye belirtti.